Fix na bělení zubů LoveSmile

Kód: 4065
3 hodnocení
990 Kč –54 %
love smile pero na beleni zubu
990 Kč –54 % 449 Kč
Skladem
Možnosti doručení

S tímto bělícím fixem dosáhnete až o 4 odstíny bělejších zubů

  • Okamžitý výsledek viditelný hned při prvním použití
  • Dlouhotrvající bělící efekt
  • Bezpečné pro sklovinu a dásně
  • Odstraňuje povrchové i hloubkové zbarvení zubů

Detailní informace

Detailní popis produktu

S tímto bělícím perem dosáhnete zdravých zubů bělejších až o 4 odstíny. To vše bez pomoci peroxidu či podobných škodlivých látek! Náš bělící fix na zuby je díky inovativnímu gelu bezpečný pro dásně a sklovinu. Výrobek je dermatologicky testován a obsahuje pouze látky povolené v zemích EU. Profesionálně vyvinuto specialisty pro bezpečné domácí použití.

Krásný a zdravý úsměv

Za to, že chcete svůj úsměv rozzářit, se nemusíte stydět; frustrace z barvy zubů je poměrně častá. Více než třetina obyvatel Evropy je nespokojena s barvou svých zubů. Pokud tedy hledáte rychlou a jednoduchou metodu pro rozjasnění svého úsměvu, bělící pero na zuby by mohlo být skvělou volbou.

Fix na bělení zubů
Fix na bělení zubů

Dlouhodobý účinek za nejnižší cenu

Bělící pero na zuby je ideální pro rychlé a bezpečné vybělení zubů. Snadno a efektivně vás zbaví zažloutlých zubů a tmavých skvrn. První výsledky se dostaví již po prvním použití. Pokud vás čeká důležitá schůzka, chcete zapůsobit na své okolí nebo si jen přejete mít běloskvoucí úsměv, je pro vás pero na bělení tím správným pomocníkem. 

Pohodlné a rychlé užití

Hlavní výhodou našeho bělícího pera je pohodlí - na rozdíl od bělících proužků nebo bělících sad je bělící pero přenosné a dostatečně malé, aby se vešlo do kapsy nebo kabelky a vy jste si ho mohli vzít třeba na cesty. Další výhodou pera na bělení zubů je, že se používá poměrně rychle a jednoduše. Aplikace zahrnuje jen několik vteřin nanášení - to je vše!

Fix na bělení zubů
Fix na bělení zubů

Bělejší zuby hned po prvním užití

Zasloužíte si bělejší a zářivější úsměv a naše pero na bělení zubů vám ho může snadno zajistit. Pokud je vaším cílem rychlé a pohodlné vybělení zubů, pak by naše pero mohlo být tou správnou volbou. Chcete-li dosáhnout viditelných změn, které vydrží dlouho dobu, dodržujte pokyny na obalu a nic vás na vaší cestě nezastaví. 

Fix na bělení zubů

Proč si vybrat bělící pero?

  • Okamžitý výsledek viditelný hned při prvním použití
  • Dlouhotrvající bělící efekt
  • Bezpečné pro sklovinu a dásně
  • Odstraňuje povrchové i hloubkové zbarvení zubů

Jak bělící pero používat?

Naneste tenkou vrstvu gelu na každý zub, neaplikujte gel na dásně a nechte působit minimálně 30 minut. Během působení gelu nejezte a nepijte a vypláchněte ústa a důkladně si vyčistěte zuby. Používejte dvakrát až třikrát denně, abyste dosáhli maximálního efektu.

Jaké je složení?

Deionizovaná voda, peroxid, glycerin, karbomery, EDTA, triethanolamin, sorban draselný, polysorbát.

Na co si dát pozor?

Bělení zubů není vhodné v těhotenství a při kojení, při alergii na mléčnou bílkovinu, také máte-li nevyléčené zubní kazy nebo zánět dásní. Je vhodné také navštívit zubního lékaře a nechat si odstranit zubní kámen, abyste dosáhli skutečně 100 % účinků.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Zdraví a krása
Hmotnost: 0.15 kg
O stavbu e-shopu se postarali Clear Data